Máme mistryni ČR!!!

Obdržel jsem email od Marušky Šlechtové, úspěšné jaroměřské veteránské vytrvalkyně a musím se o něj bez úpravy podělit, protože bych atmosféru závodu lépe nepopsal. Nemám bohužel fotografii z půlmaratonu v Žatci, přikládám tedy alespoň jednu z Jaroměřského krosu.

Nyní již slíbený email:

„Dobrý den,
při půlmaratonu v Žatci(MČR veteránů)jsem měla soupeřku,ale nestačila mi.Převážně terén-polní cesty i trochu kopečky,obrátková trať-takže 3 občerstvovačky cca po 5ti kilometrech,chladněji,trochu větrno a kdo to stihl pod 2 hodiny nezmokl….no nebudu Vás dál napínat.Trať jsem zvládla za 1:56:16,05 hod.Půlmaraton běžely celkem 43 ženy-27 jsem jich porazila.Na 8mém kilometru se ke mně přidal běžec ze Žatce a že mu vyhovuje mé tempo.Průběžně hlásil mezičasy a že prý máme rezervu….ale dost se nám dařilo držet tempo na 5:20.Závod jsem si fakt užila.Takže první titul mistra ČR v letošním roce.Kolik ještě přidám?
s pozdravem Marie Šlechtová“

Připojuji ještě čerstvý úspěch z ultramaratonu z Mníšku pod Brdy:

„Dobrý večer,
v sobotu 22.4.2017 jsem se zúčastnila Mezinárodního ultramaratonu na 50 km
v Mníšku pod Brdy,který byl zároveň MČR veteránů v ultramaratonu-ve své kategorii ženy 65 let jsem byla sama a získala titul mistra ČR v ultramaratonu v čase 5:38,23 hod.Již před startem drobně pršelo,pršelo na všechny a skoro celý závod.Celou trasu jsem před sebou viděla závodníka v zeleném tričku,kterého jsem cca 0,5 km před cílem v kopečku předběhla.Zatím nemám výsledky,není mi tedy známo,kolik závodníků běželo a kolik jich bylo za mnou.