Atletika v roce 2015

Atletika v roce 2015

V tomto roce se počet členů přehoupl těsně nad osmdesát, takže za rok či dva by nás mohlo být sto! Rozrostla se zejména minipřípravka na téměř 40 dětí. Největší radost ovšem máme, že nám přibyli dva noví nadšenci – trenéři.

Krajských soutěží družstDSC04677ev se zúčastnila 4 družstva přípravky,  2 družstva mladšího žactva a 1 družstvo starších žáků. Dívky v přípravce získaly 2. místo  v kraji, starší žáci se umístili na 3. místě stejně jako družstvo mladších žákyň. V krajských přeborech jednotlivců jsme získali několik titulů krajský přeborník a nespočet dalších medailových umístění. Naši sportovci se nominovali na mistrovství ČR (O. Por ubek) a úspěšně reprezentovali kraj na Olympiádě dětí a mládeže (Bělík 5., Pourová 7., Porubek 13.).

Radost nám udělala Alžběta Pourová vítězstvím v Poháru běžeckých nadějí a v poháru ISCAREX a rekordní čtyři medaile na mezinárodních dětských atletických závodech EKAG v Brně (Bělík, Pourová, Polák, Prouzová).

Za podporu v roce 2015 děkujeme našim sponzorům: město Jaroměř, Královéhradecký kraj, firma D-program Jaroměř a Kimberly-Clark Jaroměř.