Tréninky

DUBEN – LISTOPAD
(atletický stadion)

    • Dorost, junioři (16-18 let):
      • pondělí 17.00 – 18.30
      • čtvrtek  17.00 – 18.30
      • trenér: Jaroslav Němec
    • Starší žactvo (14-15 let):
      • pondělí 17.00 – 18.30
      • čtvrtek  17.00 – 18.30 (běžák na stadionu – Jaroslav Němec)
      • pátek  17.00 – 18.30
      • trenér: Roman Kopecký, Barbora Munzarová Šubrtová
    • Mladší žactvo (12-13 let):
      • úterý 15:30 – 17:00
      • čtvrtek  17.00 – 18.30 (běžák na stadionu – Jaroslav Němec)
      • pátek 14:30 – 16:00
      • trenér: Hana Hřivnová
    • Přípravka (10-11 let):
      • pondělí 15.30 – 17.00
      • pátek    15.30 – 17.00
      • trenér: Petr Vavřín
    • Přípravka (8-9 let):
      • pondělí 15.30 – 17.00
      • čtvrtek  15.30 – 17.00
      • trenér: Markéta Netalová
    • Minipřípravka (6-7 let):
      • pondělí  15.30 – 17.00
      • pátek    15.30 – 17.00
      • trenér: Eva Pončová, Roman Kopecký
    • Minipřípravka (5-6 let):
      • středa  14.30 – 16.00
      • trenér: Iva Holečková

LISTOPAD – BŘEZEN
(hala ASVAJ, sokolovna, stadion, tělocvična ZŠ B. Němcové)

    • Dorost, junioři (16-18 let):
      • pondělí 17.00 – 18.30 (stadion)
      • čtvrtek  17.00 – 18.30 (stadion)
      • trenér: Jaroslav Němec
    • Starší žactvo (14-15 let):
      • pondělí 17.00 – 18.30 (sokolovna)
      • čtvrtek  17.00 – 18.30 (běžák na stadionu – Jaroslav Němec)
      • pátek  17.00 – 18.30 (sokolovna)
      • trenér: Roman Kopecký, Barbora Munzarová Šubrtová
    • Mladší žactvo (12-13 let):
      • úterý 15:30 – 17:00 (sokolovna)
      • čtvrtek  17.00 – 18.30 (běžák na stadionu – Jaroslav Němec)
      • pátek 14:30 – 16:00 (hala ASVAJ)
      • trenér: Hana Hřivnová
    • Přípravka (10-11 let):
      • pondělí 15.30 – 17.00 (hala ASVAJ)
      • pátek    15.30 – 17.00 (sokolovna)
      • trenér: Petr Vavřín
    • Přípravka (8-9 let):
      • pondělí 15.30 – 17.00 (hala ASVAJ)
      • čtvrtek  15.30 – 17.00 (hala ASVAJ)
      • trenér: Markéta Netalová
    • Minipřípravka (6-7 let):
      • pondělí  15.30 – 17.00 (tělocvična ZŠ B. Němcové)
      • pátek    15.30 – 17.00 (hala ASVAJ)
      • trenér: Eva Pončová, Roman Kopecký
    • Minipřípravka (5-6 let):
      • pondělí  14.30 – 16.00 (sokolovna)
      • trenér: Iva Holečková
  •  

Špunti na startu

A pro naše nejmenší začala sezóna o 3 dny později rovněž čtyřbojem, jako pro jejich starší kamarády. Na začátku nás trošku potrápil drobný deštíček, ale naše malé statečné závodníky to neodradilo a rovněž předvedli spoustu krásných atletických výkonů.

Výsledky najdete zde: https://online.atletika.cz/vysledky/44559